Back to top

Szczepienia przeciwko COViD-19 w Masowym Punkcie Szczepień OAZA po 1 stycznia 2022 r.

Inne
Bartosz Przybylski

W punkcie szczepień masowych, sala fitness „A” na parterze, wejście boczne do budynku od strony mini golfa) będą prowadzone szczepienia przeciw COVID-19:

  • dla dzieci w wieku 5 – 11 lat od 7 stycznia 2022 roku w godzinach od 16.00 do 18.30 i każdy kolejny piątek (do odwołania).

Na szczepienie dziecko powinno przyjść z opiekunem prawnym. Podczas rejestracji niezbędny będzie numer PESEL.

e-skierowanie na szczepienie dla dzieci w wieku 5-11 lat jest automatycznie wystawiane, z chwilą ukończenia przez dziecko 5 lat.

Jeśli dziecko nie ma automatycznie wystawionego e-skierowania przez system, lekarz w punkcie szczepień może wystawić e-skierowanie – pod warunkiem, że dziecko ukończyło 5 lat.

  • dla dorosłych i dzieci od 12 roku życia szczepienia po przerwie świątecznej zostaną wznowione od 8 stycznia 2022 roku w godzinach od 10.00 do 15.00 i będą przeprowadzane w każdą kolejną sobotę (do odwołania).

Osoby, które ukończyły 50 lat mogą się zaszczepić dawką przypominającą po 5. miesiącach od pełnej dawki szczepienia. Wszystkie pozostałe pełnoletnie osoby mogą przyjąć dawkę przypominającą, po 6. miesiącach od pełnej dawki szczepionki.

  • Dodatkowo w sobotę osoby, które ukończyły 18 lat będą mogły zaszczepić się przeciw grypie.