Back to top

"Nowoczesny rolnik w internetowym świecie" - zaproszenie na spotkanie

Ogłoszenia
Gmina Kórnik

ZAPROSZENIE

Szanowni Państwo,

Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów wraz z bankiem BGŻ BNP Paribas oraz firmą Syngenta organizuje ogólnopolski cykl powiatowych spotkań informacyjnych adresowanych do rolników. Będą one dotyczyć korzyści z używania Internetu w prowadzeniu gospodarstwa rolnego. Liczymy na to, iż spotkania te zwiększą Państwa umiejętności korzystania z nowoczesnych technologii i pozwolą zdobyć praktyczną wiedzę, która pomoże Państwu w codziennej działalności. W załączniku przesyłamy program spotkania.

SPOTKANIE DLA POWIATU POZNAŃSKIEGO ODBĘDZIE SIĘ

17 LISTOPADA O GODZINIE 10:00

W GKS TARNOVIA W TARNOWIE PODGÓRNYM, PRZY UL. 23 PAŹDZIERNIKA 34

Spotkania odbywają się we współpracy z firmą Syngenta - jednym ze światowych liderów dostarczających rozwiązania dla rolnictwa oraz bankiem BGŻ BNP Paribas - liderem na rynku Agro w Polsce. Partnerami spotkania są także Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu oraz Wielkopolska Izba Rolnicza.

Chcąc by spotkania miały charakter praktyczny, zachęcamy do zabrania ze sobą swoich urządzeń typu laptop, tablet czy też smartfon. Urządzenia te nie są wymagane, ale na pewno pomogą w przyswajaniu wiedzy, którą będziemy przekazywać.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc uprzejmie prosimy o potwierdzenie swojej obecności telefonicznie pod numerem 797 901 126 lub elektronicznie na adres e-mail spotkania@kss.org.pl do 7 dni przed spotkaniem. W razie wszelkich pytań dotyczących wydarzenia prosimy także o kontakt telefoniczny.

ZAPROSZENIE WRAZ Z PROGRAMEM SPOTKANIA - ZOBACZ PDF